Вітаємо аспіранта кафедри психології управління ЗОРІНУ Вікторію Іванівну з успішним захистом дисертації!

Щиро вітаємо аспірантку кафедри психології управління ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» ЗОРІНУ Вікторію Іванівну та її наукового керівника кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри психології управління НЕЖИНСЬКУ Олену Олександрівну з успішним захистом дисертації на тему «Ідеальний образ дорослого як чинник особистісного розвитку підлітка» на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія, який відбувся 31 травня 2017 р. у спеціалізований вченій раді Д 26.053.10 у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова!

Колектив кафедри психології управління бажає доценту Нежинській Олені Олександрівні, щоб її перша ластівка сприяла подальшим творчим успіхам, натхненню та досягненню нових горизонтів на професійній ниві!