Вітаємо з успішним закінченням навчання.

Найголовніша формула успіху, як стверджував Т. Рузвельт, це вміння спілкуватися з людьми». Так, фахівці кафедри психології управління  ‑ старший викладач  Прокопенко Олена Антонівна та доцент, кандидат психологічних наук Євтушенко Ірина Володимирівна отримали сертифікати НЛП-практик PCG Компанія Pucelik Consulting Group. Компанія була заснована у Каліфорнії в 1977 році Джоном Гріндером і Френком П'юселіком як така, що сертифікує спеціалістів для проведення НЛП-тренінгів різних рівнів. Сертифікати підтверджуються Дж. Гріндером, які офіційно видані від імені «МЕТА International Inc.»

Навчання тривало з 11.11.2017-27.05.2018  р.р., де фахівці кафедри психології управління здобули знання як в області психології, так і практиці організаційного розвитку та управління персоналом. Завершення курсу супроводжувалось перевіркою практичних навиків, які було отримано у  процесі навчання.