26 лютого по 3 березня   в  м. Яремче  проведено десятий  Всеукраїнський науково-педагогічний семінар «Психолого-педагогічне проектування освітнього середовища».  Організатори  семінару виступили: ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН , Інститут обдарованої дитини, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології» НАМН України, Національний Центр «Мала Академія наук України. Мета семінару була  спрямована технологіям психолого-педагогічного проектування особистісного розвитку учня та ознайомлення з інноваційною освітньою системою «Проектне управління освітнім процесом» в онлайн – режимі.

Організаційно-ведучий  супровід семінару  здійснив Киричук Валерій Олександрович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології управління.

Серед учасників - керівники, практичні психологи, педагоги 20 навчальних закладів з усієї України.  Велику вдячність висловлюємо усім гостям заходу. Разом творимо майбутнє сучасної української освіти.