З 22 по 26 лютого 2016 року відбувся перший етап курсів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання

У Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України з 22 по 26 лютого 2016 року відбувся перший етап курсів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання слухачів категорії «Завідувачі (консультанти) обласних, районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій».

Під час проведення першого (очного) етапу підвищення кваліфікації з слухачами вищезазначеної категорії, проводились заняття відповідно до навчально-тематичного плану.

Також відбулася зустріч із завідувачем Центральної консультації, фахівцем з питань оцінки інтелектуального розвитку в галузі спеціальної психології, головою колегіального засідання з психолого-педагогічного вивчення дітей – старшим науковим співробітником Обухівською Антоніною Григорівною.

Крім того, слухачі стали  активними учасниками культурологічних заходів щодо знайомства з науковим та духовно-мистецьким потенціалом столиці України. Зокрема, відвідано Свято-Покровський монастир, Національний художній музей України, здійснили оглядову екскурсію по м. Києву.

Про свої враження щодо організації навчально-виховного процесу в Центральному інституті  післядипломної педагогічної освіти слухачі залишили позитивний відгук