10 квітня 2019 р. відбулося чергове засідання журі Всеукраїнського конкурсу практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (Положення про конкурс затверджено Наказом МОН України № 555 від 31.05.2018 р.), до складу якого входить доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».  Обговорено 41 конкурсна авторська програма практичних психологів і соціальних педагогів з усіх регіонів України, які увійшли до ІІІ, фінального етапу Всеукраїнського конкурсу.