ЗАВЕРШЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

У групі слухачів категорії «Директори, заступники директорів закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів)» (кафедра професійної і вищої освіти, куратор-тьютор проф. Петренко Л.М.) сьогодні, 1 жовтня 2021 р., в канун професійного свята освітян відбувся захист випускних робіт.

Така подія – завжди відповідальна і хвилююча подія, адже це інтенсивний обмін досвідом роботи, презентація себе як успішних особистостей і ефективних керівників, демонстрація великих можливостей у реформуванні освітянської галузі.

Позитивні враження справили захисти випускних робіт: Бабарики Марини Павлівни «Коледж та роботодавець: пошук ефективних механізмів взаємодії», Ніколенко Оксани Олександрівни «Розвиток позитивної мотивації професійної діяльності працівників коледжів», Родіонової Олени Володимирівни «Шляхи підвищення конкурентоспроможності випускника коледжу в сучасних умовах», Шульган Олени Віталіївни «Гуманізація навчання у коледжі (технікумі): трансформація складових педагогічної системи», Дзини Наталії Анатоліївни «Особливості методичної роботи з викладачами спеціальних дисциплін в технічному коледжі».