ЗАВЕРШИВСЯ І ЕТАП КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З 26 по 30 квітня 2021 року на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри – д.п.н., проф. Лариса Сергеєва) проходив перший етап курсів підвищення кваліфікації для двох груп слухачів категорій «Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О» (куратор-тьютор – к.п.н., доц. каф. Вікторія Купрієвич) та «Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ЗП(ПТ)О» (куратор-тьютор – ст. викл. Людмила Антонюк).

Слухачі курсів – представники Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та м. Київ – брали активну участь у заняттях, під час яких розглядались питання професійного розвитку працівників освіти в сучасних умовах, мистецтва ділового спілкування у професійній діяльності педагогів, формування компетентності підприємливості керівників закладів освіти тощо.

Слухачі щиро дякували викладачам і кураторам груп за високоякісну організацію курсів, корисні та насичені заняття.