ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ЛАРИСИ СЕРГЕЄВОЇ

На виконання Договору про співпрацю між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та ДЗВО «Криворізький національний університет» та Угоди про співпрацю між кафедрою професійної і вищої освіти ЦІПО та кафедрою інженерної педагогіки та мовної підготовки КНУ, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Лариса Миколаївна Сергеєва провела гостьову лекцію-презентацію на тему: «Організація дослідно-експериментальної роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти» для магістрантів спеціальності «Професійна освіта (цифрові технологій)» КНУ. У заході взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації категорії «Новопризначені директори ЗП(ПТ)О» та методисти ЗП(ПТ)О Чернівецької області. Всього було 64 підключення.

Проміжні результати дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня презентували учасники експериментального педагогічного майданчика Микитюк С.М., директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області, керівник експерименту; Нікішина О. В., директор Вищого професійного училища №3 м. Чернівців, Палагнюк І. Ю.,заступник директора з навчально-виробничої роботи Професійно-технічного училища № 8 м. Чернівців, Мірошніченко К.Б.,Президент Громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти», науковий консультант експериментального педагогічного майданчика.

У дискусії взяли участь Докторович В. М., заступник директора з навчально-виробничої роботи Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну, аспірант кафедри професійної і вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Синенко С.І., доцент кафедри іноземних мов Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, кандидат педагогічних наук; Мельник К.С.,  магістрантка спеціальності «Професійна освіта (цифрові технологій)» Криворізького національного університету; Гребенькова Г.В., методист ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти», магістр з управління навчальним закладом; Гришаєва О.В., заступник директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській області; Купрієвич В.О., доцент кафедри  професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет  менеджменту  освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук.

Учасників лекції-презентації привітали Тарасова О.В., в.о. начальника центру забезпечення якості вищої освіти, доцент кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти Криворізького національного університету, кандидат психологічних наук, доцент; Стойчик Т.І., доцент кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти Криворізького національного університету, кандидат педагогічних наук.

На випускників магістратури чекають у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.