КАФЕДРА УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ І ПРАВА ЦІППО: ПЕРСПЕКТИВИ РОБОТИ КАФЕДРИ НА 2016 РІК

24 червня 2015 року відбулося засідання кафедри університетської та професійної освіти і права ЦІППО. На засіданні підводилися підсумки роботи науково-педагогічного колективу кафедри щодо навчальної, методичної, наукової та організаційної роботи за І півріччя 2015 навчального року. Науково-педагогічними працівниками кафедри розглянуті та сформульовані перспективи планування напряму кафедральної науково-дослідної роботи на 2016 рік. Прийняли участь в обговоренні: професор Сергеєва Л.М., професор Яковець В.П., професор Куценко В.І., професор Лукіна Т.О.,  доцент Яковець Н.І., старший викладач Купрієвич В.О., доцент Красильник Ю.С., доцент Базелюк В.Г.