Успішне закінчення курсів підвищення кваліфікації

Вітаємо з успішним закінченням курсів підвищення кваліфікації слухачів групи «Впровадження основних положень Концепції «Нова українська школа» (куратор-тьютор – доц. Н.І.Яковець) та групи «Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів з проблеми «Теорія і практика освітніх змін і реформ» (куратор-тьютор – ст. викл. В.Ю.Наумова).

Професійно-особистісному зростанню педагогічних працівників сприяли тематичні зустрічі та дискусії, тренінги та практичні заняття з актуальної тематики.

Слухачі відзначили високий рівень змістового наповнення модулів програми підвищення кваліфікації, висловили слова щирої вдячності професорсько-викладацькому складу та колективу навчальної частини ЦІППО.

За підсумками навчання слухачі написали випускні роботи та успішно захистили їх.

Також слухачі відвідали традиційну осінню виставку квітів – фестиваль хризантем на Співочому полі.

Бажаємо колегам нових творчих здобутків та професійного зростання!