ДОГОВІР ПРО НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ В ДІЇ

30.04.2021 р. професор кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО, доктор педагогічних наук, професор Лариса Петренко провела гостьову лекцію для 15 аспірантів – майбутніх докторів філософії (PhD) Криворізького державного педагогічного університету з теми: «Інформаційно-комунікаційні технології в наукових педагогічних дослідженнях».

Зустріч відбулась на запрошення завідувача кафедри педагогіки і методики технологічної освіти, доктора педагогічних наук, професора Лариси Савченко та завідувача кафедри дошкільної освіти, доктора педагогічних наук, професора Олени Ковшар.

На завершення зустрічі відбувся обмін думками щодо використання сучасних підходів у наукових пошуках, організації науково-дослідної роботи аспірантів, були задані численні запитання, відбулося обговорення подальшої взаємодії науково-педагогічних працівників кафедр.