МЕНТОРСЬКЕ ПІКЛУВАННЯ АСПІРАНТАМИ КАФЕДРИ

23.11.2021 р., відбулось засідання кафедри професійної і вищої освіти (завідувач кафедри д.п.н., професор Л.М. Сергеєва), де серед інших, розглянуто питання звітів аспірантів кафедри за програмою PhD К.В. Цицюри, тема дослідження «Професійна підготовка майбутніх бакалаврів з бізнес-економіки в університетах Китайської народної республіки» (VІ-й рік навчання, науковий керівник д.п.н., професор Г.М. Романова) та А.М. Демків, тема дослідження «Професійний розвиток викладачів навчально-методичних центрів цивільного захисту в процесі підвищення кваліфікації» (ІІІ-й рік навчання, науковий керівник д.п.н., професор Л.М. Петренко),

Відбувся розгляд і затвердження теми дисертаційного дослідження аспірантки І -го року навчання Волгіної Н.Я. (науковий керівник д.п.н., професор Н.П. Муранова).

Рішенням кафедри звіти аспірантів та тему наукового дослідження схвалено. Пріоритетно піклуємось про молодих дослідників, адже менторство – це місія, яка вимагає самовіддачі та любові до своєї роботи за принципом «рівний рівному».