Методисти обласних НМЦ(К) професійно-технічної освіти успішно завершили курс підвищення кваліфікації

24 вересня 2021 р. відбувся захист випускних робіт слухачів категорії «Методисти обласних навчальних (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти» (куратор-тьютор доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри професійної і вищої освіти Петренко Л. М.). Комісію із захисту випускних робіт очолювала Рябова З.В., доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри менеджменту освіти і права, членом комісії була призначена Отамась І.Г., кандидат історичних наук, доцент кафедри професійної і вищої освіти.

Теми робіт були різноманітні, актуальні. Роботи насичені прикладами, ілюстрацією багатого досвіту і значущих практичних і методичних здобутків професійної (професійно-технічної) освіти в різних регіонах. Свої роботи успішно презентували: «Шляхи підвищення конкурентоспроможності випускника ЗПО в сучасних умовах» (Єсєннікова Ольга); «Досвід співпраці із замовниками робітничих кадрів та соціальними партнерами у запровадженні в освітній процес сучасних» (Пазич Ірина); «Перспективи розвитку та впровадження елементів дистанційного навчання у систему професійної освіти» (Палош Наталія); «Системний підхід до організації методичної роботи в ЗПО» (Самелюк Олеся); «Організація інформаційної діяльності в ЗПО» (Сочка Андріана); «Особливості професійної підготовки учнів з особливими потребами» (Філяєва Ірина).

Захист робіт відбувався в дружній і доброзичливій атмосфері з використанням можливостей платформи BBB, з найкращими побажаннями колег у чаті і висловлюваннях під час виступу, із згадуванням найцікавіших занять під час очної форми навчання, корисних і актуальних матеріалів викладачів кафедри, з якими слухачі мали можливість ознайомитись у період дистанційного навчання.