НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ КАФЕДРИ ЗАВЕРШИЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

18 – 22 жовтня 2021 р. науково-педагогічні працівники кафедри взяли участь у ІІІ-му (заключному) онлайн етапі курсів підвищення кваліфікації у ЦІПО за категорією «Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання закладів післядипломної педагогічної освіти».

Під час курсів взяли участь у роботі Круглого столу «Інтернаціоналізація вищої освіти: виклики, досягнення, перспективи» за програмою роботи ХІІІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті -2021», де із доповіддю виступив ректор університету Микола Кириченко; у роботі онлайн-воркшопу «STEM-орієнтований підхід у професійній освіті: перспективи, виклики, тенденції», що креативно провели наші колеги й партнери із Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Прилюдно захистили випускні (підсумкові) роботи: завідувач кафедри, д.п.н., проф. Лариса Сергеєва, заст. завідувача кафедри, д.п.н., проф. Ганна Романова, заст. завідувача кафедри, к.п.н., доц. кафедри Вікторія Купрієвич, д.п.н., проф. Лариса Петренко, к.і.н., доц. кафедри Інна Отамась, ст. викладач Людмила Антонюк є тьюторами-кураторами груп слухачів КПК.

Висловлюємо подяку всім нашим колегам – науково-педагогічним працівникам інституту, кафедри ВОСІКТ і тьютору-куратору групи к.п.н., доц. Світлані Антощук.