ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З 01.02. по 28.05.2021 р. на кафедрі професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти (завідувач каф. ‒  д.пед.н., професор Л.М. Сергеєва) відбулись тематичні курси «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти»

Впродовж чотирьох місяців слухачі відвідали онлайн лекції, тематичні дискусії, практичні заняття, науково-практичні конференції та спецкурси науково-педагогічних працівників ЦІПО.

28 травня 2021 р. пройшов прилюдний онлайн захист випускних (підсумкових) робіт (голова комісії – Сергеєва Л.М., д.п.н., проф., члени комісії: Паздрій В.Я., к.е.н., доц. каф., Купрієвич В.О., к.п.н., доц. каф, куратор-тьютор групи). Педагогічні працівники представили власні портфоліо, проєкти, теоретично обґрунтували власний практичний досвід. По завершенню курсів слухачі отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації (120 год. / 4 кред. ЄКТС). Успіхів Вам у подальшій роботі, шановні наші випускники!