ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (ПРОДОВЖЕННЯ)

В Центральному інституті післядипломної освітина кафедрі професійної і вищої освіти(завідувач каф. ‒  д.пед.н., професор Л.М. Сергеєва) завершився третій етап тематичних курсів «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти» (98 осіб).

04червня 2021 р. пройшов прилюдний онлайн захист випускних (підсумкових) робіт (голова комісії – Петренко Л.М., д.п.н., проф., члени комісії: Пустовалов І.В., к.псих.н., доц. каф., Купрієвич В.О., к.п.н., доц. каф, куратор-тьютор групи).

Загалом з 24.05 по 04.06.2021 р на кафедрі майже 200 слухачів тематичних курсів «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів)» на базі Технологічного фахового коледжу ДЗВО «НЛТУ України» відвідали онлайн лекції, тематичні дискусії, практичні заняття та спецкурси науково-педагогічних працівників ЦІПО.

Заняття були орієнтовані на розширення знань з освітнього, економічного і фінансового менеджменту, управління проєктами, формування управлінської команди; поглиблення знань з психологічної складової управлінської та професійної діяльності фахівців, питань запобігання та вирішення конфліктів; також І етап навчання на курсах  був направлений на мотивування педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів) до постійного професійного розвитку шляхом неперервної освіти та самоосвіти.

Радіємо багаторічній співпраці з Радою директор закладів фахової перед вищої освіти Львівської області (голова Ради Р.М. Дадак) – нашими замовниками освітніх послуг та партнерами! Чекаємо вас на курсах підвищення кваліфікації у 2022 році!