ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ І БЕЗПЕРЕРВНИЙ РОЗВИТОК ДИРЕКТОРІВ ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану-графіку в ЦІПО на кафедрі професійної і вищої освіти (завідувач каф. ‒  д-р пед. наук, професор Л.М. Сергеєва) розпочали навчання на курсах підвищення кваліфікації слухачі категорії «Директори ЗП(ПТ)О» (куратор-тьютор – к.пед. наук, доцент В.О. Купрієвич).

Насичений цікавими та різноманітними тематичними дискусіями, коворкінгами, спецкурсами, лекціями, практичними заняттями тиждень онлайн навчання тривав з 7 по 11 лютого 2022 р. Під час навчання обмінювалися думками та досвідом слухачі з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської та Луганської областей. Приємно відзначити, що аудиторія слухачів була зацікавлена у підвищенні кваліфікації та професійному зростанні.

10 лютого 2022 року група слухачів взяла участь панорамному вебінарі  «Джерело інновацій» ІВ кластеру «Енергоімпульс» за програмою педагогічного експерименту регіонального рівня «Забезпечення якості професійної підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в НПЦ ЗП(ПТ)О» (голова Координаційної ради проф. Л.М. Сергеєва).

Бажаємо успіхів і до нових зустрічей на ІІ-му та ІІІ-му етапах навчання!