ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ ДИРЕКТОРІВ ЗП(ПТ)О

26 червня 2021 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО  відбувся традиційний успішний прилюдний захист випускних (підсумкових) робіт (голова комісії – Сергеєва Л.М., завідувач кафедри, д.п.н., проф., члени комісії: РябоваЗ.В., д.п.н., проф., Купрієвич В.О., к.п.н., доц. каф, куратор-тьютор групи). Слухачі категорії «Новопризначені директори ЗП(ПТ)О» із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Чернігівської областей представили свої творчі проєкти, теоретично обґрунтували власний практичний досвід.

Навчання тривало півроку (150 год. / 5 кред. ЄКТС), слухачі успішно опанували всі теоретичні і практичні матеріали, активно працювали у веб-середовищі на другому дистанційному етапі.

Активне обговорення дуальної освіти в ЗП(ПТ)О та співпраці з роботодавцями відбулось на науково-практичній конференції «Підготовка конкурентоздатних робітників у закладах професійної освіти: стан, проблеми та перспективи розвитку», яка проводилась 23.06.2021р. на ІІІ етапі навчання (модератори: д.п.н., проф. Петренко Л.М., к.п.н., доц. каф. Купрієвич В.О.)

Щиро вітаємо слухачів і бажаємо подальших успіхів!