ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ПІДГОТОВКУ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

22.04.2021 р. у спеціалізованій вченій раді Д26.45.03 ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України при дотриманні всіх протиепідемічних заходів відбувся прилюдний захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.06 «Теорія та методика управління освітою» 01 «Освіта/Педагогіка» Тетяни Стойчик (науковий консультант – д.п.н.. проф., завідувач кафедри професійної і вищої освіти Лариса Сергеєва) з теми: «Система управління якістю підготовки конкурентоздатних фахівців у професійних навчальних закладах».

Офіційні опоненти: д.п.н., проф., дійсний член (академік) НАПН України академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України Нелля Ничкало, д.п.н., проф., член-кореспондент НАПН України завідувач кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами ім. І. А.Зязюна НТУ «Харківський політехнічний інститут» Олександр Романовський, д.п.н., доц., директор Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса ГрінченкаМарія Братко.

Тетяна Іванівна Стойчик працює на посаді заступника директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею Дніпропетровської області. Колектив КПГТЛ є партнером кафедри, 15 років співпрацює з кафедрою професійної освіти, здійснив педагогічний експеримент Всеукраїнського рівня. Вітаємо дисертанта і наукового консультанта із успішним захистом! Постійно піклуємось про підготовку молодих учених.