Представники кафедри взяли участь у семінарі «Методичні рекомендації щодо опису освітньої програми в контексті нових стандартів вищої освіти» в Національному Еразмус+ офісі в Україні

24 березня 2017 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні проводив семінар «Методичні рекомендації щодо опису освітньої програми в контексті нових стандартів вищої освіти».

У заході  брала участь завідувач кафедри університетської освіти і права ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України Дей М.О.

В рамках роботи семінару виступав Юрій Рашкевич, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти.

Метою даного проекту було обговорення опису освітньої програми відповідно до Стандартів якості Європейського простору та запровадження системи забезпечення якості в Україні.