ПРИЛЮДНИЙ ЗАХИСТ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

29 квітня 2015 р. у спеціалізованій вченій раді Д 26.451.01 в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України відбувся захист кандидатської дисертації аспірантки кафедри Тетяни Іванівни Стойчик (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Лариса Миколаївна Сергеєва) з теми: «Організаційно-педагогічні засади підготовки робітників гірничого профілю в професійно-технічних навчальних закладах» спеціальність 13.00.04 – «Теорія і методика професійної освіти».

Офіційні опоненти – Ничкало Нелля Григорівна, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, академік-секретар відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, Савченко Ірина Миколаївна, кандидат педагогічних наук, вчений секретар Національного центру «Мала академія наук України» Міністерства освіти і науки України і Національної академії наук України.