ПРОФЕСІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ КЕРІВНИХ, ПЕДАГОГІЧНИХ І НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ УНІВЕРСИТЕТУ

27-28 квітня 2015 року в Університеті менеджменту освіти відбувся науково-практичний семінар «Психолого-педагогічне забезпечення дистанційної форми навчання в умовах ППО». В рамках даного семінару було проведено практичне заняття з елементами тренінгу «Психологічні особливості попередження професійного стресу та емоційного «вигорання» науково-педагогічних працівників» (викладачі кафедри психології управління доц. Москальова А. С. , доц. Нежинська О. О.), які запропонували практичні поради щодо вироблення стресостійкості та недопущення професійного вигорання.

Науково-педагогічні працівники кафедри університетської та професійної освіти і права взяли активну участь у тренінгу. За допомогою запропонованах вправ і тестів виробили командні методи стресостійкості та взаємопідтримки в педагогічному колективі.