ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ (коледжів)

На кафедрі професійної і вищої освіти успішно завершено ІІІ онлайн етап курсів категорії «керівники закладів фахової передвищої освіти» м. Одеса і Одеської області (тьютор-куратор д.п.н., проф. Л.М. Петренко).

Упродовж тижня 22 – 26.06.2021 р. слухачі інтенсивно розвивали свою інформаційно-аналітичну компетентність: навчались використовувати віртуальну та доповненої реальність в освітньому процесі; веб-сервіси для створення навчального відео, інтерактивних та демонстраційний плакатів; отримували досвід створення освітніх веб-квестів.

Під час науково-практичної конференції «Підготовка конкурентоздатних робітників у закладах ФПО: стан, проблеми та перспективи розвитку» 24 червня 2021 р. відбувся обмін досвідом роботи в контексті трансформації суспільства і ринку освітніх послуг. Своїми успіхами поділилися В. Артеменко, В. Мозолєв, В. Незавітін, А. Тарусін (Одеський морехідний коледж рибної промисловості імені Олексія Соляника), О. Кічук (Механіко-технологічний фаховий коледж Одеської національної академії харчових технологій), Л. Андрощук (Петрівський аграрний коледж) та ін.

Успішний захист випускних робіт відбувся 26.06.2021 р. Комісія у складі доц. Н. Любченко, доц. О. Коврига, проф. Л. Петренко позитивно оцінили результати досліджень і досвіду (Т. Ковальська, Фаховий коледж промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій  та, Л. Зарічна, Петрівський аграрний коледж). Слухачі висловили щирі слова подяки за змістові заняття, співпрацю, можливість бути почутими і почути інших.