СПІВПРАЦЯ ІЗ НАУКОВЦЯМИ ВІДДІЛУ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ІМЕНІ ІВАНА ЗЯЗЮНА

Науково-педагогічний колектив кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» має давні творчі взаємозв’язки із науковцями відділу теорії і практики педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна.  У травні 2020 р. завідувачем кафедри д.п.н., професором Ларисою Сергеєвою і завідувачем відділу д.п.н., ст.н. сп. Лейлою Султановою підписано оновлений Меморандум про взаєморозуміння та взаємодію у фундаментальних та прикладних наукових дослідженнях.

20 квітня 2021 р. за програмою ХІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» відбувся круглій стіл з теми: «Актуальні проблеми сучасної освіти». Серед учасників круглого столу: 12 – доктори наук, 10 – кандидати наук/доктори філософії, 8 – професори, 4 – аспіранти, 34 – педагогічні та 42 –науково-педагогічні працівники, з них 5 – керівники закладів та установ освіти. Всього було 76 підключень.

Теми виступів працівників кафедри:

- Сергеєва Лариса Миколаївна, «Якість освіти як основний чинник забезпечення конкурентоздатності фахівця»;

- Муранова Наталя Петрівна, «Внутрішня система забезпечення якості освіти в закладах освіти»;

- Петренко Лариса Михайлівна, «Експірієнс-технології в професійному розвитку науково-педагогічних працівників»;

- Романова Ганна Миколаївна, «Чинники формування фахівців інноваційного типу в сучасних галузевих університетах»;

- Купрієвич Вікторія Олександрівна, «Проблема освіти в сучасному інформаційному світі»;

- Отамась Інна Григорівна, «Якість освіти через компетентнісний підхід в Україні»;

- Паздрій Віталій Ярославович, «Інституційні засади підготовки керівників закладів освіти в умовах освітньої реформи»;

- Антонюк Людмила Анатоліївна, «Освіта впродовж життя як провідна концепція в епоху 4-ї промислової революції».

У заході взяли участь учасники наукової школи професора Л.М. Сергеєвої, аспіранти кафедри, педагогічні працівники ЗП(ПТ)О, де проходять педагогічні експерименти всеукраїнського рівня.

Учасники круглого столу прийняли рекомендації.