СПІВПРАЦЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДР

16 вересня 2015 р. відбулася робоча зустріч доктора педагогічних наук, професора Лариси Сергеєвої (кафедра університетської та професійної освіти і права ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України) та завідувача кафедри методики викладання навчальних предметів та освітнього менеджменту, доктора педагогічних наук Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Оксаною Боднар.

Професор  Л.М. Сергеєва презентувала навчальний посібник «Лідерство», який  підготовлений у співпраці з педагогами професійних навчальних закладів Івано-Франківська і Києва в рамках сегменту «Посібник» українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування» і виданий за фінансової підтримки канадської агенції з міжнародного розвитку.

В ході зустрічі була досягнута домовленість про обмін науковою інформацію та спільні заходи, а також про передачу тернопільським колегам навчальних ресурсів щодо розвитку професійної майстерності педагогів,.

У зустрічі взяв участь проректор інституту Володимир Уруський.