СУЧАСНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О

Навчання, що тривало півроку (150 год. / 5 кред. ЄКТС) на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри – д.п.н., проф. Л.М. Сергеєва) для слухачів курсів підвищення кваліфікації категорії «Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)», завершилося 1 жовтня 2021 року прилюдним захистом випускних робіт.

Слухачі з Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Миколаївської та Сумської та областей представили свої творчі проєкти, теоретично обґрунтували власний практичний досвід членам комісії (Отамась І.Г., к.і.н., доц. каф., Романов Л.А., к.п.н., доц. каф., Купрієвич В.О., к.п.н., доц. каф, куратор-тьютор групи).

Впродовж захисту обговорювали теми дуальної освіти в ЗП(ПТ)О та співпраці з роботодавцями; учнівське самоврядування та управління розвитком особистості здобувачів освіти ЗП(ПТ)О; перспективи дистанційного та змішаного навчання в закладах професійної освіти.

Щиро вітаємо слухачів і бажаємо подальших успіхів!