ТОВ «Юридична і патентна фірма «Грищенко та партнери» відвідало кафедру університетської освіти і права

18 квітня 2017 року ТОВ «Юридична і патентна фірма «Грищенко та партнери»: Антон Муштаков – юрист, Ірина Омельченко – PR-менеджер, Анастасія Шимон – офіс-менеджером, відвідали Університет менеджменту освіти, а саме кафедру університетської освіти і права.

Мета візиту – налагодження співробітництва та підписання Меморандуму, який закладає багатообіцяючий початок для подальшої співпраці, здійснення наукової та освітньої діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав і свобод людини і громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди, дотримання загальноприйнятих норм і принципів тощо.

Наприкінці зустрічі представники ТОВ «Юридична і патентна фірма «Грищенко та партнери» подарували Університету монографію «Международный инвестиционный арбитраж: некоторые тенденции и опыт Украины» (20 екз.), яка написана авторським колективом фірми під керівництвом партнера фірми, керівника арбітражної практики Сергія Войтовича.

В даному виданні викладено досвід фірми по представленню інтересів держави Україна в міжнародних судах.

Керівництво Університету менеджменту освіти висловлює щиру подяку ТОВ «Юридична і патентна фірма «Грищенко та партнери» за вагомий особистий внесок у реалізації державної політики у сфері наукової діяльності та сподівається на подальшу плідну співпрацю.