УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕД ВИЩОЇ ОСВІТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На кафедрі професійної і вищої освіти (завідувач каф. ‒  д.пед.н., професор Л.М. Сергеєва) завершився ІІІ онлайн етап курсів підвищення кваліфікації для 32 слухачів за категорією: «Завідувачі (методисти) відділень (структурних підрозділів) закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів), методисти закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів) на базі Одеського коледжу транспортних технологій.

Відбувся прилюдний онлайн захист випускних (підсумкових) робіт (голова комісії – Романова Г. М., д.пед.н., проф., члени комісії: Зінько І. Ю., к.іст.н., доц. каф., Отамась І. Г., к.іст.н., доц. каф, куратор-тьютор групи).

Для педагогічних працівників ЗФПО Одеської області проведено онлайн лекції, тематичні дискусії, практичні заняття та спецкурси науково-педагогічних працівників ЦІПО. Освітній процес орієнтовано на розширення знань та компетенцій з управління проєктами, освітнього менеджменту, формування управлінської команди.

Бажаємо успіхів і до нових зустрічей у 2022 році!