Вагомий підсумок навчального року

19 грудня 2019 р. на початку засідання голова Вченої ради, ректор Микола Кириченко вручив співробітникам Університету дипломи за участь в Одинадцятому всеукраїнському конкурсі наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти у 2019 році:

Дипломом ІІ ступеня відзначено професора Сергеєву Ларису Миколаївну, доцента Пащенко Ольгу Василівну, доцента кафедри Купрієвич Вікторію Олександрівну за методичні рекомендації «Проведення семінару-практикуму в системі підвищення кваліфікації».

Дипломом ІІІ ступеня відзначено професора кафедри Олешка Петра Степановича за спецкурс «Формування управлінської компетентності керівника в освітньому середовищі закладу освіти».

Дипломом ІІІ ступеня відзначено доцента Базелюка Василя Григоровича за спецкурс «Національна та європейська рамки кваліфікацій: призначення, розроблення та впровадження».

Дипломом ІІІ ступеня відзначено доцента Молчанову Алевтину Олександрівну за спецкурс «Комунікативна компетентність як основа творчої взаємодії суб’єктів професійного (професійно-технічного) закладу».

Вітаємо наших колег-дипломантів ХІ Всеукраїнського конкурсу!