Весняна толока в Університеті менеджменту освіти

Напередодні Великодніх свят господарі, які поважають себе, приводять до ладу свої оселі та подвір’я. Адже за давньою українською традицією усі вірили, що толочна праця допоможе тримати у чистоті не лише подвір`я, а й думки.

Не дивлячись на досить прохолодну, хоча і сонячну погоду та продовжуючи традицію попередніх років 8 квітня 2015 року відбулась весняна толока з благоустрою та озелененню території у Університеті менеджменту освіти.

Науково-педагогічні працівники університету взяли активну участь у її проведенні: побілили дерева та бордюри, упорядкували територію закладу: прибрали сміття, підготували ділянки для клубм, розрівняли грунт для висіву газонної трави.

Результатом роботи стали чиста, прибрана територія, весняний настрій і задоволення від результатів у членів колективу.