Видання колективної монографії "Освіта дорослих у перспективі змін: інновації, технології, прогнози"

Кафедра університетської освіти і права спільно із Фундацією "COCODI" в Познані (Польща) видала колективну монографію "Освіта дорослих у перспективі змін: інновації, технології, прогнози".

У монографії розглядаються теорія  і практика освіти дорослих та управління її якістю. Визначено нові моделі та форми професійного розвитку. Проаналізовано сучасні технології освіти дорослих. Окреслено професійні ролі та функції андрагогів.

Видання адресоване науковцям, аспірантам, слухачам післядипломної педагогічної освіти, педагогічним працівникам, викладачам та студентам ВНЗ.

Детальніше ознайомитись із монографією можна в підрозділі матеріали діяльності кафедри.