ВІДБУВСЯ ФАХОВИЙ СЕМІНАР ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

11.11.2021 р. за рішенням Вченої ради ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України від 20.10.2021 року протокол № 8 (наказ № 01-01/625  від 25.10.2021) кафедру менеджменту освіти і права спільно із кафедрою професійної і вищої освіти визначено структурними підрозділами, де проводиться попередня експертиза дисертації аспіранта 2017 року набору за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки Докторович Валерії Миколаївни на тему: «Управління інноваційною діяльністю закладу професійної (професійно-технічної) освіти», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії галузі знань 011 Освітні, педагогічні науки (науковий керівник доктор педагогічних наук. професор Л.М. Сергеєва).

Головуючою обрано завідувача кафедри менеджменту освіти і права, доктора педагогічних наук, професора Рябову З. В., секретарем призначено кандидата педагогічних наук, доцента кафедри Купрієвич В. О.

Участь у фаховому науковому семінарі взяли: Андрощук І.М., професор кафедри теорії та історії педагогіки Київського інституту імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор (130006); Драч І.І., директор Інституту вищої освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент (130006); Стойчик Т.І., заступник директора Криворізького професійної гірничо-технологічного ліцею, доктор педагогічних наук, доцент кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки ДЗВО «Криворізький національний університет» (130006); Тимошко Г.М., професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, доктор педагогічних наук, професор (130006); Махиня Т.А., професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент (130006); Одайський С.І., директор Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, кандидат педагогічних наук (130006) та ін. науковці.