Проведення методологічного семінару"Проблеми підготовки викладачів ВНЗ до роботи в умовах інноваційної освіти"

6 листопада 2017 року о 15.00 у кабінеті 1.11 (кафедра УОП), відбувся методологічний семінар на тему «Проблеми підготовки викладачів ВНЗ до роботи в умовах інноваційної освіти», який підготували і провели працівники кафедри університетської освіти і права ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Науковці кафедри та запрошені до участі представники інших кафедр та інститутів прослухали такі доповіді:

1. Проблеми підготовки викладачів ВНЗ до роботи в умовах інноваційної освіти.
    Бондарчук П.В. ст.викладач кафедри УПОП.
  2. Підготовка викладачів вищих шкіл Польщі до використання методу проектів в освітньому процесі: проблеми та шляхи їх вирішення.
    Василюк А.В., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри УПОП.
  3. Правова компетентність викладача ВНЗ і проблеми її формування в умовах інноваційної освіти.
    Волощенко-Віслобокова О.М., канд. юр. наук, доцент кафедри УПОП.
  4. Проблеми підготовки викладачів коледжів до роботи в умовах інноваційної освіти.
    Базелюк В.Г., канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри УПОП.

По завершенні доповідей відбулось їх активне обговорення всіми присутніми, пропонувались нові, цікаві ідеї вирішення актуальних проблем, які знайдуть своє відображення у навчально-тематичних планах на новий 2018 р.

Всі учасники методологічного відмітили високий науковий рівень методологічного семінару, актуальність розглянутих проблем та запропоновані шляхи їх нагального вирішення.