Відбувся семінар «Соціально-комунікативна компетентність викладача коледжу: освітні заходи з протидії торгівлі людьми в Україні»

21 лютого 2019 року у Київському індустріальному коледжі КНУБА на запит педагогічного колективу проведено семінар «Соціально-комунікативна компетентність викладача коледжу: освітні заходи з протидії торгівлі людьми в Україні». Модератор заходу – Вікторія Наумова, старший викладач кафедри професійної та вищої освіти і права.

У ході семінару учасники ознайомилися із масштабами та наслідками торгівлі людьми, було здійснено огляд ситуації у сфері протидії торгівлі людьми в Україні, надано поради про те, як можна подбати про власну безпеку в Україні та за її межами.

Учасників семінару було поінформовано про новий освітній інструмент, розроблений Координатором проектів ОБСЄ в Україні в партнерстві зі студією онлайн-освіти «EdEra» – безкоштовний онлайн-курс «Протидія торгівлі людьми в Україні» (режим доступу для реєстрації на курс: https://courses.ed-era.com/courses/).

Щиро дякуємо директору коледжу, кандидату педагогічних наук Світлані Кікто за запрошення та комфортність у спілкуванні, Національному менеджеру проектів «Безпека людини», Координатора проектів ОБСЄ в Україні Лілії Грудко за співпрацю та відкритість у спілкуванні. Особлива подяка пані Лілії за організаційну підтримку – усі учасники семінару отримали інформаційні матеріали з теми.