Вітаємо Ларису Миколаївну Сергеєву з днем народження!

25 серпня святкує свій день народження завідувач кафедри професійної і вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор Лариса Миколаївна Сергеєва.

Бажаємо Вам, дорога Ларисо Миколаївно, здоров’я, сил, наснаги, творчості й натхнення, щастя  наукового пошуку, талановитих  учнів  і  послідовників.

Нехай тепло і затишок завжди наповнюють Вашу оселю, сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них.

Нехай Вас завжди супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, будні і свята наповнюються радістю та світлом, а доля обдаровує Вас відчуттям істинного щастя і Божим благословенням!

Будьте завжди наповнені життєвою енергією, мудрістю та радістю сьогодення! Хай Вас завжди зігріває тепло наших дружніх сердець!

З повагою колектив кафедри професійної і вищої освіти