ВПРОВАДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ

На кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО підготовлено і вийшли з друку методичні рекомендації Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритої освіти: освітні практики: метод. реком. / авт. кол.: Л. М. Петренко, Л. Ю. Султанова, П. С. Олешко, В. О. Купрієвич та ін. / за наук. ред. Л. М. Петренко. Луцьк: Волиньполіграф, 2021. 92 с.

Робота виконана за планом наукової підтеми кафедри «Методична система трансформації професійного розвитку фахівців в умовах Відкритого університету післядипломної освіти» теми наукового дослідження ЦІПО «Трансформація  професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників  в умовах відкритого університету післядипломної освіти» (реєстраційний номер 0120U104637).

Розкрито особливості професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритої освіти. Висвітлено стратегії  відкритої освіти в соціальній системі; проаналізовано дидактичне  забезпечення професійного розвитку викладачів; узагальнено зарубіжний і  вітчизняний досвід та презентовано кращі практики окремих закладів освіти. Рукопис стане в нагоді керівникам закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти, навчально-методичних центрів, педагогічним і науково-педагогічним працівникам, магістрантам, аспірантам і докторантам.