З 14 по 18 квітня слухачі категорій «Директори ПТНЗ» та «Заступники директорів з навчально-виховної роботи та соціальних питань ПТНЗ» проходили перший етап підвищення кваліфікації

Згідно плану-графіку підвищення кваліфікації слухачів на 2015 рік з 14 по 18 квітня перший етап підвищення кваліфікації  проходили слухачі категорій «Директори ПТНЗ» та «Заступники директорів з навчально-виховної роботи та соціальних питань ПТНЗ», групи закріплені за кафедрою університетської та професійної освіти і права Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «УМО» НАПН України, куратори-тьютори – Пащенко Ольга Василівна, доцент кафедри та Купрієвич Вікторія Олександрівна, старший викладач кафедри. Слухачі представляють різні регіони України, а саме – Київську, Івано-Франківську, Житомирську, Сумську, Чернігівську, Полтавську, Харківську, Закарпатську, Донецьку, Одеську  області та міста – Київ, Херсон, Кіровоград, Полтава та Житомир.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації 16 квітня мали зустріч з видатним науковцем, доктором педагогічних наук, професором С.М.Ніколаєнком. Під час заняття «Роль і місце професійної освіти в інноваційному поступі держави» розглядалися питання взаємодії ПТНЗ з соціальними партнерами та виробництвом; висвітлювалися актуальні проблеми реформування системи професійної освіти України та обговорювалася стратегія професійної освіти в умовах децентралізації.

Слухачі презентували навчальні заклади в яких вони працюють та обговорили інноваційні підходи до управління навчально-виховним процесом у ПТНЗ та сучасні проблеми виховання в учнів ПТНЗ патріотичної і  громадянської свідомості.