ЗАПРОШУЄМО НА КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ у 2022 році

В сучасному суспільстві освіта та розвиток людини не повинні закінчуватись отриманням диплому. Кафедра професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» запрошує педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників закладів освіти на курси підвищення кваліфікації у 2022 році.

Наш заклад близько 70 років забезпечує післядипломну освіту, професійний розвиток i підвищення кваліфікації фахівців системи освіти України.

Курси підвищення кваліфікації пропонують сучасний зміст з урахуванням запитів здобувачів освіти — слухачів курсів підвищення кваліфікації, а також замовників освітніх послуг i стейкхолдерів.

Кафедра професійної і вищої освіти пропонує освітні послуги:

- керівникам та педагогічним працівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти (150 год. / 5 кред. ЄКТС);

- керівникам та педагогічним працівникам обласних навчально(науково)-методичних центрів (кабінетів) професійної (професійно-технічної) освіти (150 год. / 5 кред. ЄКТС);

- науково-педагогічним та педагогічним працівникам університетів, академій, інститутів (180 год. / 6 кред. ЄКТС);

- керівникам та педагогічним працівникам закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів) (120 год. / 4 кред. ЄКТС).

До ваших послуг також тематичні авторські курси підвищення кваліфікації:

«Професійний розвиток педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (150 год. / 5 кред. ЄКТС);

«Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів)» (120 год. / 4 кред. ЄКТС).

Просимо до 01 липня 2021 р. надати замовлення щодо проходження курсів підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету в 2022 p. на E-mail: cippo_zamovlennia@ukr.net

Звертаємо вашу увагу на те, що кількість бюджетних місць обмежена! Групи будуть формуватись з тих, хто першими надали замовлення. Поспішайте, щоб не потрапити в резерв!

Програми підвищення кваліфікаціі, зразки документів кваліфікації розміщені на сайті ДЗВО «Університет менеджменту освіти» http://umo.edu.ua/institutes/cippo.

Додаткова інформація за електронною поштою cippo_zamovlennia@ukr.net та телефонами:
(044) 482-15-85 – роб.; +38 0958844693 – моб. (Гордієнко Наталія Василівна),
(044) 481-38-26 – роб.; +38 0679618460 – моб. (Годорож Ольга Володимирівна).