«День Знань-2018»

03 Вересня 2018 року відбувся урочистий захід присвячений Дню знань- 2018 для студентів ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. У цей святковий день з вітальними словами до здобувачів вищої освіти звернулися: академік-секретар Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор Петро Юрійович Саух; ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», член-кореспондент Академії наук вищої освіти України Кириченко Микола Олексійович; доктор педагогічних наук, професор Віктор Антонович Гладуш; директор Навчально-наукового Інституту менеджменту та психології, доктор наук з державного управління, професор, академік Академії економічних наук Олена Володимирівна Алейнікова, завідувач кафедри психології та особистісного розвитку, доктор психологічних наук, професор Павло Володимирович Лушин, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, доктор філософії, доцент Тетяна Іванівна Бурлаєнко. Зі словами подяки до адміністрації та науково-педагогічних працівників Університету звернувся здобувач вищої освіти ІV курсу, Голова Студентської колегії УМО Михайло Некрасов.

Здобувачі вищої освіти І-го курсу отримали символічний студентський квиток від ректора університету Миколи Олексійовича Кириченко. Боже благословення та освячення доброго шляху оволодіння знаннями в Університеті, здобувачі вищої освіти отримали від заступника Голови Місії Синодального відділу Української Православної Церкви у справах сім’ї ієрея Іоана Ружицького.

Особливо слід відзначити, що святковий настрій та заряд позитивної енергії створювали ведучі: студентка ІІІ-го курсу Стицюра Дар’я та студент ІV курсу Надворний Ярослав, а також автор-виконавець, соліст Київського театру мюзиклу «Комільфо», соліст рок-гурту «Симфонія вітру», переможець шоу «Битва хорів» на телеканалі «1+1», учасник шоу Голос Країни Олександр Палюшкевич та чарівна співачка Lietta. Захід відбувся у святковій та доброзичливій атмосфері залишивши лише яскраві враження і спогади у присутніх.

Після урочистої частини зі здобувачами вищої освіти І-го курсу денної форми навчання було проведене перше в їх житті заняття на тему «Україна – соборна, суверенна та демократична держава», яке проводили куратори академічних груп Навчально-наукового Інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»: старший викладач кафедри психології та особистісного розвитку Діденко Марина Сергіївна; доцент кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, кандидат педагогічних наук Постоєва Ольга Георгіївна та старший викладач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Мельник Тетяна Валентинівна.

Вітаємо всіх здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників з початком навчального року!