Партнерами зі Словацької Республіки були презентовані випуски наукового видання "ЄВРОПЕЙСЬКА НАУКА" 2018 року.

У Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" триває наукова співпраця з партнерами зі Словацької Республіки, з Європейським інститутом післядипломної освіти (EIDV), який очолює доктор права, професор Йозеф ЗАТЬКО.

21 травня 2018 року на робочій зустрічі з доктором педагогічних наук, професором Віктором ГЛАДУШЕМдиректором ННІМП УМО, доктором наук з державного управління, професором Оленою АЛЕЙНІКОВОЮ, - паном Йозефом ЗАТЬКО були презентовані перший та другий випуски 2018р. наукового видання "ЄВРОПЕЙСЬКА НАУКА" (входить до 15 наукометричних баз), до яких увійшли статті науково-педагогічних працівників, опубліковані за результатами ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Соціально-економічні та гуманітарні аспекти світових інноваційних трансформацій" (8 березня 2018 року, м. Подгайська, Словацька Республика) та статті учасників завершального етапу наукового стажування.

Науковий журнал «ЄВРОПЕЙСЬКА НАУКА» висвітлює результати наукової роботи з основних проблем суспільства в контексті глобалізації, кращі європейські практики з актуальних питань нашого часу.

Видання призначене для представників науки і освіти, державної влади і місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства та всіх, хто зацікавлений у формуванні поєднання ефективної системи освіти з європейською практикою і національними пріоритетами.

Дякуємо словацьким партнерам за плідну співпрацю та гарний результат!