ПАРТНЕРСЬКІ ЗВ’ЯЗКИ ТА МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО З IMEI ( Республіка Корея)

26 вересня 2018 року Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології  ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було організовано офіційну зустріч міжнародної делегації (Республіка Корея) з керівництвом Університету.

Високоповажних гостей – Директора Глобального Інституту Розвитку Інтелекту, Голову комісії з питань освіти ІМЕІ, Начальника філії ІМЕІ в Теджон (Чхунчон), заслуженого доктора педагогічних наук, професора ІМЕІ О СОН ГУН, Ректора філіалу Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту (м. Київ) ПАРК САНГ СУ приймав Ректор ДВНЗ «УМО», доктор філософії, член-кореспондент Академії наук вищої освіти України Микола КИРИЧЕНКО. Директор IMEI О СОН ГУН і Ректор ДВНЗ «УМО» Микола КИРИЧЕНКО виразили сподівання на якісне продовження, активізацію партнерської взаємодії, оновлення багатогранної університетської діяльності в рамках міжнародного співробітництва та укладених Меморандумів (MOU). Досягнуто попередніх домовленостей щодо встановлення партнерських зв’язків з  TONGMYONG University  та JINJU Chamber Of Commerce And Industry. Ректор ДВНЗ «УМО» акцентував увагу на актуальності й перспективності переходу на європейські стандарти та методики навчання, здійснення назрілих і необхідних змін в освітньому процесі.

На зустрічі були присутні директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «УМО», професор Олена АЛЕЙНІКОВАзавідувач кафедри управління проектами та ЗФД Євген КАРТАШОВ, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Тетяна БУРЛАЄНКОсекретар Всеукраїнського інституту розвитку інтелекту Андрій МІФТАХОВ, перекладач Ірина ЗАМИСЛОВА.

Професор ІМЕІ О СОН ГУН  – співорганізатор та представник Республіки Корея на MYWF «Minister of Youth World Forum» (2012, 2013, 2015, 2016, 2017, 2018 р.р.) (Республіка Корея), WELF «World Education Leaders Forum» (2015, 2015, 2017, 2018 р.р.) (Республіка Корея); Член консультативної комісії об’єднання виховання дітей «Мамкіум» державного управління Республіки Корея; Міжнародний журналіст MIND-журналу «Tomorrow». Професор ІМЕІ О СОН ГУН  проводив інноваційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування в містах Республіки Кореї м.Тєгу, м.Аньян, м.Сеул, м.Теджон, є співорганізатором та одним із спікерів міжнародних конференцій для лідерів освіти, викладачів і студентів багатьох вищих навчальних закладів, керівників молодіжних, волонтерських організацій в таких країнах як: Республіка Корея, Китай, Гонконг, Камбоджа, В’єтнам, Тайланд, Перу, Кенія, Ангола, Замбія, Буркіна-Фасо, Малі, Індія, Японія. Професора ІМЕІ О СОН ГУН відзначено нагородами:«Лідер молоді» від Асоціації молодіжних організацій Південної Кореї; «Кваліфікований лектор MIND» від Парламента Республіки Корея.

По завершенні офіційної зустрічі професором ІМЕІ О СОН ГУН було проведено лекцію на тему «Mind-освіта: досвід Кореї» серед здобувачів вищої освіти першого курсу ННІМП УМО та науково-педагогічних працівників. Лекція викликала у підвищений інтерес, супроводжувалась багатьма запитаннями з боку присутніх студентів та викладачів. Студенти виразили бажання прийняти участь у INTERNATIONAL YOUTH FELLOWSHIP – 2019 у якості волонтерів, що буде сприяти формуванню у молодих людей твердої життєвої позиції та чіткого бачення свого майбутнього для досягнення успіху всупереч зовнішнім обставинам.