Учні ДНЗ «Київського регіонального вищого професійного училища будівництва» відвідали Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

27 березня 2018 року учні ДНЗ «Київського регіонального вищого професійного училища будівництва», разом з майстром виробничого навчання Прашель В.М., в рамках відвідування Наукової бібліотеки НАПН України ознайомились з освітніми послугами, які надає Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

В процесі ознайомлення учні ДНЗ «Київського регіонального вищого професійного училища будівництва» мали можливість поспілкуватись з директором ННІМП, професором Алейніковою О.В.; заступником директора з навчально-виховної роботи ННІМП Пустоваловим І.В.; професором Букорос Т.О. та доцентом Дубініной О.В. кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін, а також заступником голови Студентської колегії УМО Драгальчук А. і керівником інформаційного та профорієнтаційного відділу Стицюрой Д.

Для учнів ДНЗ «Київського регіонального вищого професійного училища будівництва» керівництвом та науково-педагогічними працівниками ННІМП була організована екскурсія Університетом під час якої вони мали можливість відвідати навчальні аудиторії, гуртожиток Університету та корпус Президії НАПН України.

За результатами фідбеку учні та майстер виробничого навчання Прашель В. М. ДНЗ КРВПУБ висловили слова вдячності керівництву ННІМП за ґрунтовну та корисну інформацію про діяльність Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», а також високопрофесійну організацію екскурсії Університетом та сподівання на подальшу співпрацю.