Відбулися чергові вибори Голови Студентської колегії УМО

Відповідно до статті 40 Закону України про «Вищу освіту», а також до Положення про Студентську колегію УМО 26 квітня 2018 року з 12:00 до 15:00 в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології (І корпус, 4 поверх) ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбулися чергові вибори Голови Студентської колегії УМО.

За результатами підрахунку голосів Виборчою комісією Студентської колегії УМО встановлено, що в прозорій, демократичній та відкритій боротьбі у виборах переміг єдиний кандидат на посаду Голови Студентської колегії УМО здобувач вищої освіти третього курсу напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» діючий Голова Студентської колегії УМО Некрасов Михайло (предвиборча програма).

Щиро вітаємо Некрасова Михайла! Бажаємо йому продовження, започаткованої у минулому році, ще більш активної, плідної та творчої діяльності на посаді Голови Студентської колегії УМО!