переможцем конкурсу виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019» визначено ДЗВО "Університет менеджменту освіти "

переможцем конкурсу виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019» визначено ДЗВО "Університет менеджменту освіти "

15-16 листопада 2019 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м.Київ) проходить щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День Студента 2019» та виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» (“Освіта за кордоном).

Організаційним комітетом XXХІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019»  серед її учасників проведено конкурс за тематичними номінаціями із врученням переможцям гран-прі, золотих, срібних і бронзових медалей.

У номінації конкурсу "Видання підручників та навчальних посібників нового покоління" переможцем визначено ДЗВО "Університет менеджменту освіти " Національної академії педагогічних наук України. На врученні нагороди, Університет менеджменту освіти представляли: перший проректор УМО Наталья Клокар, директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО Олена Алейнікова, завідувач кафедри менеджменту освіти  та права ЦІПО УМО Зоя Рябова та доцент кафедри Надія Любченко.