Профорієнтаційна робота кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти

Невід’ємною складовою діяльності кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» є профорієнтаційна робота з популяризації вищої освіти для дорослих та молоді.

Відповідні заходи із агітаційно-роз’яснювальною роботою зацікавлених осіб провела завідувачка кафедри, докторка педагогічних наук, професорка Ірина Леонідівна Сіданіч одразу у двох містах:

• 7 лютого у місті Харкові, де до заходу мали можливість долучитися випускники ДЗВО «УМО» попередніх років;
  • 9 лютого у місті Києві, де зустрічі було організовано у бібліотеці імені Василя Сухомлинського та Інституті модернізації змісту освіти НАПН України.

Потенційні майбутні здобувачі вищої освіти мали можливість отримати не лише рекламно-інформаційні матеріали, а й із вуст очільниці кафедри отримати відповіді щодо особливостей організації освітнього процесу в ДЗВО «Університеті менеджменту освіти».

Із радістю чекаємо на нових абітурієнтів у 2021 році.