У НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ  ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ ВИПУСК СТУДЕНТІВ

У НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ ВИПУСК СТУДЕНТІВ

05 липня 2019 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбувся святковий випуск студентів. До багатотисячної когорти висококваліфікованих фахівців, підготовлених за 66 років активної діяльності Університету, долучилися більше 100 випускників. За цим – багаторічна напружена і творча праця науково-педагогічного складу і всіх співробітників ННІМП УМО.

Урочистості з нагоди вручення дипломів відкрив Ректор університету член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих Микола КИРИЧЕНКО.

Ректор звернувся з вітальним словом до випускників та зазначив, що Україна особливо, сьогодні потребує високо освічених фахівців у галузях управління, економіки, психології, педагогіки, здатних реалізувати спільні міжнародні освітні програми і проекти; забезпечити інтеграцію в європейський освітній простір. Розбудова нашої держави, її незалежність ставить і перед нашим Університетом та державою надзвичайно важливе завдання – не тільки навчати, але й виховувати справжніх громадянам і патріотів України. 

З вітальними словами до випускників звернулися  член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор Петро САУХ, директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, доктор наук з державного управління, професор  Олена АЛЕЙНІКОВА, професор кафедри психології управління, доктор психологічних наук, професор Павло ЛУШИН, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна БУРЛАЄНКО, завідувач відділення підготовки іноземних громадян до вступу у заклади вищої освіти Ганна ВИШНЕВСЬКА.

Сьогоднішня студентська молодь є «ядром» української інтелігенції, і майбутнє нашого народу залежить від змісту цінностей та орієнтирів, від того, якою мірою духовність є основою життя. Саме випускникам Університету доведеться реалізовувати завойовані незалежністю та закладені Конституцією принципи справедливості в повсякденному житті. 

 Професорсько-викладацький склад Університету доклав зусиль до формування випускників, як висококваліфікованих фахівців та ініціативних відповідальних особистостей. Це було не тільки прагненням та потребою, це є стилем роботи та філософією Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО, яка базується на прекрасних традиціях НАПН України, сприяє якості навчання, забезпечує всебічний розвиток особистості здобувача вищої освіти. 

Вручення дипломів є знаковою подією у житті випускників, а також поштовхом для досягнення найзаповітніших цілей як у кар’єрному зростанні, так і в особистому житті. Ми, пишаємося своїми випускниками – новим поколінням висококваліфікованих фахівців.

Дорогі наші випускники, ніколи не забувайте свою Alma-Mater! Ми віримо у те, що кожен із вас гідно представляє і представлятиме наш Університет!

Бажаємо всім вам упевненості у власних силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім`я процвітання України. Хай щедрою на добро та радість буде ваша доля!