У Навчально-науковому інституті менеджменту та психології відбувся круглий стіл на тему: «Стан і перспективи християнської освіти в Україні» за участю українського політика і державного діяча Олександра Валентиновича Турчинова

21 червня 2019 року в ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології відбувся круглий стіл на тему: «Стан і перспективи християнської освіти в Україні» за участю українського політика і державного діяча Олександра Валентиновича Турчинова. На заході були присутні: Ректор Університету Кириченко Микола Олексійович, адміністрація інституту та магістри християнської педагогіки. Розглядались питання щодо духовності, перспективи підготовки здобувачів вищої освіти другого освітнього рівня "магістр" християнської педагогіки. Відбулася жвава дискусія щодо актуальних питань національної безпеки, впровадження християнських цінностей в суспільне життя українців, відкриття нових перспективних напрямів співпраці ДВНЗ "УМО" з різними ланками державної влади України та відкриття нових спеціалізацій.