Участь здобувачів вищої освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології у Всеукраїнському конкурсі студентських команд LoNG-2019 (Look of New Generation/Погляд нового покоління)

16 грудня 2019 року креативна команда студентів ДЗВО «Університету менеджменту освіти» НАПН України у складі Возняка Максима (ПБ-19-Д2), Якубець Ольги (ПТБД-18-Д2), Верболюк Дар’ї (ПТБД-18-Д2), Забудько Глорії  (МОБ-17-Д2), Бурлаєнко Олексія Даніеля (ДС-17-Г1) та керівника-консультанта, старшого викладача кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Брусєнцевої Ольги Анатоліївни взяли участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG-2019 (Look of New Generation/Погляд нового покоління), який проходив в Академії ДТЭК (вул. Дорогожицька, 3, корпус B12).

Організаторами Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG-2019 (Look of New Generation/Погляд нового покоління) виступили Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Мережа Глобального договору ООН в Україні, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму.

В першому турі брали участь 58 команд із 44 закладів вищої освіти з 18 міст України (Вінниця, Запоріжжя, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Лозова, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Харків, Хмельницький, Суми, Тернопіль, Чернігів). Загальна кількість студентів-учасників – більше 400.

Всі  команди показали грунтовну теоретичну і практичну підготовку, продемонстрували результати власних досліджень, креативність, вміння працювати в команді, гарні навички усної презентації, самостійність та натхненність. Команда здобувачів вищої освіти Університету менеджменту освіти отримала 18 місце.

Партнери Конкурсу НАЕК «Енергоатом», «Молочний альянс»; DTEK, Альфа Банк, KERNEL нагородили переможців призами – сучасними корисними гаджетами, інші учасники отримали сувенірні набори компаній. Всіх учасників конкурсу було нагороджено сертифікатами, а Брусєнцева Ольга  отримала Подяку від організаторів конкурсу.

Натхненні участю у креативному студентському конкурсі та отримавши неоціненний досвід члени команди Університету готові до нових випобувань!