ВІДБУДЕТЬСЯ ЛЕКЦІЯ ЕВИ-ЛОТТИ ШЬОСТЕДТ

25 травня 2021 року о 16-20 за сприяння World Trade Center, проректора з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Муранової Н.П.; директора ННІМП Рожнової Т.Є.; професора кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО Супруна В.В., завідувача відділу міжнародного співробітництва Ковтун О.А. відбудеться онлайн лекція Еви-Лотти Шьостедт (англійською мовою із синхронним перекладом), яка презентує свою книгу The Movement of Trust та прочитає лекцію за темою «Бізнес-лідерство та створення глобальної спільноти довіри» (Business leadership and building a global community of trust).

Спікери:

Генрі Штеренберг – президент World Trade Center в Києві.
Олександр Чубатенко – віце-президент з розвитку проєктів World Trade Center в Києві.
Ева-Лотта Шьостедт – засновниця KUNO Leadership Community, член правління таких компаній, як торговий концерн Metro AG (Дюссельдорф), телефонна компанія Elisa Oyj (Гельсінкі) та компанія з продажу нерухомості Tritax EuroBox PLC (Лондон).

Модератори заходу:

Оксана Ковтун – завідувач відділу міжнародного співробітництва;
Святослав Корсакевич – методист кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП.

Синхронний переклад:

Людмила Бринь – перекладач відділу міжнародного співробітництва.

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників та всіх бажаючих до актового залу в корпусі 3 (1 поверх) ДЗВО «УМО».

Пряма трансляція лекції відбуватиметься на каналі YouTubeза посиланням: https://youtu.be/R8liPolfMqE

Питання спікерам можна задавати в YouTube каналі.

Чекаємо на Вас 25 травня о 16-20 за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців 52А, корпус 3, актова зала (1 поверх). Завітайте до нас, і ви дізнаєтесь багато нового про лідерство та довіру!