ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП!

28 квітня 2021 року на платформі Zoom, відбулася нарада зі старостами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» (далі – ННІМП).

Нараду провела Ірина Жукова - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП. Ірина Жукова подякувала тим здобувачам вищої освіти, які долучилися до участі у фокусній групі Всеукраїнського опитування «Ціннісні орієнтири українського студентства», що здійснюється Українською асоціацією викладачів і дослідників європейської інтеграції та тим, хто виявив бажання прийняти участь у конкурсі постерів «Майбутнє роботи 2030 в Україні».

Було  проінформовано студентів про долучення до участі у проведенні  студентського флешмобу «День вишиванки в УМО». Флешмоб організовується з метою надання здобувачам вищої освіти  творчої свободи, демонстрації  любові та поваги до українських традицій, в ім'я майбутнього України. Також, мова йшла про прийняття участі у онлайн-конкурсі "Міс і містер УМО - 2021".

Наголошувалося на необхідності своєчасної оплати за надання освітніх послуг та за проживання у гуртожитку Університету.

Було акцентовано увагу здобувачів вищої освіти на важливості забезпечення безпечних умов життєдіяльності та розвитку.

У цілому, нарада була плідною та результативною.